Elektrik - Elektronik malzeme marketi, Endüstriyel Sensörler, Şalt ve Enstalasyon Ürünlerinin Satışı..

Sepet 0

Toplam : 0.00 TL

Sepete Git

Hakkımızda

ARG GRUP Endüstriyel Otomasyon 2017 yılında kurulmuş olup sahip olduğu bilgiyi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren mühendislik ve otomasyon konusunda sürekli olarak kendini ve müşterilerini geliştiren projelendiren, montaj ve yazılımı ile birlikte makineleri devreye alan uzman kadroya sahip olan firmamız; sektörü sürekli olarak araştıran, bilgilerini güncel tutan, eğitimlere, fuarlara ve seminerlere katılarak kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir. Amacımız Türkiye’de daha önce yapılmayan fakat yurtdışından ülkemize giren makinelerin projelendirmesini yaparak kusursuz performansla Türkiye’ye kazandırmaktır.

Misyonumuz

Firmamızın sektöründe verimliliğini ve etkinliğini arttırarak kendimizi alanımızda sürekli geliştiren, Türkiye’nin öncü firmalarından olmak.

“Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan ARG GRUP , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi çözüm ortaklığını yaptığımız Omron, Smc, Beckhoff, ABB, Siemens gibi sektörün güçlü markalarıyla sürekli geliştirerek siz değerli müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede ve doğru bir şekilde sonuca ulaştırmak, Genç ve dinamik ekibimizle tüm kurulum ve servis hizmetlerimizi sonuç odaklı tamamlamak.